sobota, 2 czerwca 2012

Zaproszenia na ślub ze zdjęciem vintage

Moja siostrzenica wychodzi za mąż!!!!Jezuniu, pamiętam ja taką malutką w pieluszkach, potem zbuntowana nastolatkę, znałam prawie każde jej radości i smutki ...a ona zaczyna dorosłe życie...szok!!!
Kiedy przyjechała pierwszy raz do Irlandii (2006 rok)robiła ze mną dla zabawy pierwsze karteczki , kto by wtedy pomyślał, że po latach sama sobie zaprojektuje zaproszenia na ślub :))
mój "warsztat" w 2006 roku :))))

Ma ciotkę "kartkową",więc nie wyobrażam sobie,żeby zamawiała jakieś zaproszenia po allegro albo jeszcze gorzej-kupowała w przydrożnych papierniczych :)))
Na początku tego roku była u nas kilka dni i sama zaprojektowała sobie zaproszenie. Nie lubi kwiatków, perełek,żadnych cekinków...jedyne ustępstwo to "złote" aplikacje obrączek na wstążce...ogólnie zaproszenie w stylu retro. Idealnie nadają się do tego zdjęcia, które kupuję razem z papierami u Moniki w Galerii Papieru ( polecam!!!)
Najpierw ostemplowałam wszystkie kartki,żeby tło miało właśnie taką czcionkę
Potem "zdistresowałam " ( heh- te nasze spolszczenia)zdjęcia, pocięłam koronkę  i zabrałam się do pracy
Tych zdjęć  retro, jest aż cztery rodzaje
Pełen komplet skończony :))!!!!
Goście przybywajcie :))))))

5 komentarzy:

 1. odpadłam . po prostu rewelacja

  OdpowiedzUsuń
 2. cudowne ! już wiem u kogo zamówię kiedyś w przyszłości zaproszenia na ślub :)
  pozdrawiam Paulina

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne są! Mają niesamowity klimat;)

  OdpowiedzUsuń
 4. PRZEŚLICZNE!!! To jest chyba niesamowita radość móc z pomocą dobrej Cioci zrobić takie kartki... Achhhh - wyszły naprawdę rewelacyjnie :))))

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo dziękuję za Wasze komentarze, w sumie to zasługa Galerii Papieru za superowe zdjecia retro i samej zainteresowanej , która wymysliła sobie projekt :))

  OdpowiedzUsuń