piątek, 15 czerwca 2012

Motylkowo

Ostatnio wzięło mnie na motylki :))Mam ich cała masę i wycięte z papieru, i filcowe, powycinane puncherami o różnych kształtach....ale nie, ja uparłam się na ten jeden z wykrojnika Marianne . Cudny jest jak nie wiem, więc gdzie się da to go wcisnę...powinni tego zabronić, heheheh.
 Tu przedstawiam Wam kartki na różne okazje z tymi skrzydlatymi istotami :))
 
 
Wrzucam czasami zdjęcie po zdjęciu a potem długo nic...hmm, bo to właśnie tak jest...nie ruszam się czasami z pracowni całymi dniami i nie zaglądam na bloga , a potem luuuuuu i hurtem wrzucam co robiłam ostatnio. To chyba nie jest najlepszy pomysł, widzę jak dziewczyny czasem poświęcają całego posta jednej kartce....ale Kochani , ja tak nie umiem.......hmmm, obiecuję ,że będę się starała :)
Pozdrawiam wszystkich miłośników motyli :))


6 komentarzy:

 1. Cudowne! Pięknie skomponowane;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne motylki :))i piękne rzecz jasna karteczka..ja mam chyba fazę na ptaszki,heeehe i motylki poszły chwilowo w odstawkę:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Warto czekać żeby takie cuda oglądać :) a Motyle to bardzo wdzięczny element :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę sobie odmówić przyjemności skomentowania tych pięknych motylkowych karteczek:) O scrapie pojęcia nie mam, tzn nigdy nic nie robiłam i tym bardziej podziwiam pomysłowość tych, którzy tworzą takie piękne rzeczy!

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne są. podziwiam zapał do tworzenia takich kartek :)

  w wolnej chwili zapraszam do mnie: http://sabciahandmade.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Podziwiam. Twoje zostaną te prawdziwe są ulotne :)
  obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń