środa, 6 lipca 2011

Albumy dla dzieci (chrzest, komunia)

Segregowanie zdjęć przynosi efekty :)) Dokopałam się w końcu do zdjęć z tamtego roku kiedy zaczynałam robić albumy i pierwsze były właśnie na komunię. Teraz mogę je porównać z tymi, teraźniejszymi....miło mi,że cieszą się takim powodzeniem .

To niesamowite , wiedzieć, że będą czekały w szufladach , pudełkach i w pamiątkach na dni wspomnień, kiedy "bohaterowie" owych albumów, będą już dorosłymi ludźmi :))

Następny album  był już po polsku. Nasze , niepowtarzalne pieśni kościelne, sentencje Jana Pawłą II, cytaty z Biblii.... Czasami kiedy robię album , dużą  frajdę sprawia mi poszukiwanie konkretnych tekstów i zwrotów , ale największą - składanie tego w całość :))))))))))))Do albumów robię takie mini-albumiki ,jako "Księga gości". Jest miejsce na zdjęcie i wpis gościa. To bardzo miła pamiątka, bo w albumie najczęściej są zdjęcia zbiorowe i nie sposób jest wymienić każdego , tak samo jak np. Rodziców,Dziadków czy Chrzestnych. I jeszcze kilka okładek zarówno na komunię jak i chrzest......biało-perłowo miiiiiiii.........:)))

3 komentarze:

 1. Piękne, uwielbiam takie rzeczy- będą wspaniałą pamiątką. Wszyscy musimy wiedzieć, że mamy korzenie- wtedy rosną nam skrzydła:)
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dużo pracy... pamiątka cudna

  dziękuję za udział w rozdawnictwie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję dziewczyny, robicie same takie piękne cuda, więc dla mnie to podwójny komplement :)))

  OdpowiedzUsuń