sobota, 15 stycznia 2011

Porządki na Nowy Rok

Noworoczne postanowienie nr.1.....prowadzic bloga  i wstawiac wszystko to co robie :))) Usiadłam nad zdjęciami z 2010 roku i jak zobaczylam ile zrobilam a ile postów jest na blogu to zawstydzilam sie okrutnie. Juz je grzecznie segreguje i obiecuje ,ze w najblizszych dniach powstawiam wszystko co zalegle i co bieżąco-terazniejsze....bo przeciez blog niedlugo będzie obchodził swój roczek :))). Musze pomyslec nad candy......koniecznie.
Podsumowanie roku jest niełatwe, bo było kilkanascie wątków. Pozostając wierna robieniu kartek i tak bawiłam sie poznając inne techniki. Próbowalam decoupage, art journalingu, scrapbookingu....nawet wzięłam się (ku uciesze mojej Mamy) za szycie. To wszystko spróbuje zrelacjonowac zdjeciami......cieszę się,ze je robiłam, bo teraz patrze i sama nie wierze,ze tego wszystkiego było az tyle :)))
Dziekuję moim "wiernym kibicom" za cierpliwość i obiecuję,że w tym roku, będzie wiecej i nie będziecie musieli tak długo czekac na relacje z każdej robótki :))))

Tak duzo mówiłam o warsztacie,wiec oczywiscie kursiki . Dzisiaj tutorial z robienia prostych aniołków. Marta robiła je na craftowych spotkaniach, a potem udoskonaliłysmy to w domu i teraz cieszą oczy innych. Popatrzcie sami i spróbujcie :)))

1. Wypełniacz aniołka..... róznie:scinki materiałów, wata, wełna, słooma trocinowa....w tym wypadku podarte na cienkie paski gazety :))
2. Z papierowych toreb, szarego papieru pakowego itp. wycinamy dwa takie same kształty sukienek aniołkowych i zszywamy zszywaczem  ze wszystkich stron,napełniajac oczywiscie srodek gazetami.

3. Sukienki ozdabiamy techniką dowolną. Możemy je okleić decoupagowo, mozemy doszyć im prawdziwe materiały, lub po prostu pomalować na dowolny kolor :))) tak jak Marta :)


4. Z grubszego kartonu wycinamy głowy i różne kształty skrzydeł. Malujemy je białą farbą akrylową. Głowy ozdabiamy a do skrzydeł przyklejamy piórka .

5. Teraz wszystko łączymy.


No i potem fruwają wsród nas  i naszych obdarowanych bliskich :))))
 No to zabieram się do dalszego segregowania a wam życzę miłego weekendu. Dobranoc :))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz